ARENA PUNA ŠAMPIONA

Prvenstvo Srbije u dresurnom jahanju, uspešno je organizovano proteklog  vikenda na peščanom terenu Konjičkog centra Novosadski sajam. U koordinaciji sa dresurnim odborom Saveza za konjički sport Srbije OFD, naš klub je ugostio takmičare i konje iz desetak konjičkih klubova sa teritorije Srbije. U svim kategorijama nastupilo je dovoljno grla za održavanje ovog prestižnog takmičenja. Po ocenama gostiju i sudija iz Mađarske i Hrvatske, kao I predstavnika medija, uslovi smeštaja, zagrevalište, kao i takmičarska arena bili su idealni, a novim šampionima nagrade su uručili Peter Hansagi (internacionalni sudija i predsednik sudijskog kolegijuma), Asen Stojanov (potpredsenik SKSS OFD) i Jelena Marinković (Izvršni direktor Novosadskog sajma za marketing). Ceremonija urucenja nagrada

Od članova KCNS, medaljama su se okitili Nikoleta Židišić na kobili Galja koja se, osvojivši treće mesto u konkurenciji dece, kvalifikovala za nastup na Balkanijadi u Plovdivu, kao član reprezetacije, Romana Suvajdžić koja je na Arminu postala juniorski vicešampion Srbije i Igor Čermak koji je sa Dagijem osvojio treće mesto u državnom prvenstvu. Kompletni rezultati mogu se videti na sajtu Saveza http://www.skss-ofd.org.rs/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *