NOVA IMENA ZA NOVU SEZONU

U toku je proces registracije za sezonu 2018. godine. Naš klub, ponovo će predstavljati spoj iskustva i mladosti, dakle već afirmisanih takmičara, onih koji su debitovali prošle godine, ali i onih koji će prvi put izaći na pesak srpskih manježa i arena. Kod preponaša, u kategoriji seniora KCNS će registrovati već afirmisane Igora Čermaka i amazonke Dejanu i Romanu Suvajdžić. Juniorski sastav predvodiće prošlogodišnja debitantkinja Marija Reka Szerda na novom grlu, kobili My Lady Jane, a u kategoriji dece Ivana Radojčin na iskusnom Arminu pokušaće da nastavi sjajan lanjski razvojni ciklus. Dresurci, takođe ove godine, imaju ozbiljne ambicije nakon prošlogodišnjih prvih startova. Pionirski sastav sačinjavaju Tamara Radojčin koja je lane jašila grlo Blue Boy i Sara Vujin na Revoltu.

nove nade za 2018.

Uz ove, već viđene takmičare, kao i svake godine, KCNS je pripremio i nove nade, debitante, kao najbolje predstavnike svoje škole jahanja. Tako će svoje prve takmičarske licence ove godine dobiti Ksenija Keča, Jelena Mastilović, Nađa Šešić, i najnoviji polaznici koji su u 2018. godini položili ispit pred komisijom KSV, Aneta Huđik i Helena Rukavina. Oni će tokom godine nastupati u uvodnim takmičenjima, kako u dresuri, tako i u preponskom programu. Svim takmičarima, KCNS želi uspešne startove.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *