POČELA SEZONA!

Neuobičajeno rano, već u martu, takmičari našeg kluba počeli su sezonu i to nastupom u inostranstvu. Mlade takmičarke KCNS Teodora Žakula sa Šihederom i Ines Harminc sa Utitaršom, pod vođstvom njihovog mentora Dejana Milosavljevića, startovale su u Đakovu (HR).Pehari-iz-Djakova Iako im je ovo bio prvi međunarodni start, naše amazonke su pokazale zavidan nivo pripreme i vratile se ovenčane medaljama za osvojene plasmane i sa sjajnim startovima. Po rečima iz izveštaja državnog seletora Rajka Dokića, naša ekipa je bila pravi reprezent, kako države, tako i grada i našeg kluba, ne samo rezultatski već i celokupnim odnosom prema takmičenju. Ako se po jutru dan poznaje, ovo će biti uspešna sezona takmičarki kojima je to tek druga godina takmičenja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *