DAN DRESURE U KCNS

Kolo Srpske dresurne lige održano je proteklog vikenda u Novom Sadu, a domaćin je bio Konjički centar Novosadski sajam. U prijatnom ambijentu i, prema ocenama učesnika i gostiju kvalitetnoj organizaciji, posetioci su imali priliku da vide tridesetak startova u svim kategorijama, od mladih nada, preko  naših reprezentativaca u kategorijama dece i juniora, pa do takmičara najzahtevnije seniorske kategorije.Naš klub je takmičenje iskoristio da, kroz kategoriju “Mlade nade” testiramo nove tandeme konja i jahača u ovoj disciplini.Takmičenje je proteklo odlično i bilo je prava generalna proba za predstojeće Otvoreno prvenstvu Srbije u dresuri koje se održava narednog vikenda u Konjičkom centru Novosadski sajam.   Prvi start Nadje Ilić

U dresuri su se oprobali jahači Nadja Stevanović na Fiesti, Nadja Ilić sa iskusnim Dagijem, Igor Čermak na mladom konju Zdravko, kao i grla Roma u čijem sedlu je bio Dejan Milosavljević, Sinsinati sa Dejanom Suvajdžić i Skarlet koju je jahala Romana Suvajdžić.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *