ROMANA VICEŠAMPION APV

Proteklog vikenda u Novom Sadu održano je Otvoreno prvenstvo Vojvodine u preponskom jahanju. Naš klub predstavio se u kategorijama amazonki i mladih jahača.

image

Nakon peha koji je imala u prvoj utakmici, Romana Suvajdžić je uspela da se kvalitetnim startom u finalu plasira na drugo mesto u prvenstvu za mlade jahače do 21 godine. Ona je na iskusnom Arminu parkur visine 130cm savladala sa 8 kaznenih poena.
U kategoriji amazonki, takmičarka Dejana Suvajdžić je osvojila 4. mesto tek nakon neizvesnog baraža za 3. mesto, ali raduje sve bolja forma nje i njenog grla Arbalet koja daje nadu za dobar plasman na predstojećem državnom prvenstvu.
Takođe, dobar start je zabeležen i mladom grlu Revolt koje je, prvog dana turnira osvojilo 2. mesto u utakmici za mlade konje i jahače.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *