KUP SAJMA KONJARSTVA

Pripreme za konjički događaj sezone su u jeku. Peti sajam konjarstva, od 03. do 05. oktobra biće ponovo mesto koje će okupiti konjički krem regiona. Tradicionalno, centralni deo ove manifestacije će biti sportska nadmetanja za Kup sajma konjarstva u preponskoj i dresurnoj disciplini.

Prema najavama, Grad Novi Sad, Novosadski sajam i naš klub biće domaćini učesnicima iz Mađarske, Hrvatske, Slovenije, Bugarske, Makedonije, Slovačke, kao I najboljim domaćim takmičarima. Već poznato dobro domaćinstvo, ove godine biće još bolje jer će takmičari koristiti sjajnu infrastrukturu koja je bila pripremljena za Balkanski konjički šampionat, koji je održan na Novosadskom sajmu ovog leta.

Propozicije_prepone_2014 Propozicije_dresurni_cup_2014_novosadskog_sajma

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *