TRENING U GOSTIMA

Trening u Perovaradinu

Takmičari našeg kluba odazvali su se na poziv Konjičkih klubova Petras i Impuls da se organizuje zajednički trening. Učešće u ovom treningu uzeli su jahači Romana i Dejana Suvajdžić, Nikoleta Židišić, Ines Harminc i Teodora Žakula, a lep martovski dan iskorišen je da se u novom ambijentu izvrši kontrola početne forme čak šest takmičarskih konja. Kontrolni trening je okončan uspešno, uz prisustvo državnog selektora i brojnih posetilaca, a forma tandema KCNS ocenjena je veoma dobro s obzirom da je tek početak sezone. Domaćini su pružili sjajno gostoprimstvo i potrudili se da svim gostima obezbede odlične uslove za dobar trening i ugodan boravak. Zajednički je ocenjeno da model zajedničkih treninga treba praktikovati celog leta, kako zbog sportskih razloga tako i zbog širenja kontakata i prijateljstva između članova.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *